0 oy
255 gösterim

Android telefonumda yaptığım telefon görüşmelerini nasıl otomatik olarak kaydedebilirim?

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Merhaba!

Android dünyası o kadar geniş bir dünya ki hemen hemen aradığımız her uygulama bulabiliyor. İşte bu sorsoyleyelim.com yüzden mobil işletim sistemi olarak Android favorim. Telefon görüşmelerinizi otomatik olarak kaydetmeniz mümkün. Ülkemizde habersiz telefon görüşmesi kaydetmek bize problem oluşturabilir. Bunun önüne geçmek için görüşmeye başlamadan önce  karşınızda görüştüğünüz kişiye sesinizi kaydediyorum sorsoyleyelim.com demelisiniz. Böylelikle sorun kalmaz. Neyse lafı fazla uzatmadan anlatıma geçelim. İşlem oldukça basit. Altta ki adımları uygulayınız..

  1. İlk önce telefonumuzdan Google Play Store'ye giriyoruz.
  2. Girdikten sonra arama kısmına "Görüşme Kayıt - ACR" yazıyoruz. Ya da direkt olarak BURAYA tıklayarak uygulamaya gidebilirsiniz.
  3. Karşımıza çıkan Kırmızı telefon simgeli uygulamayı kuruyoruz.
  4. Uygulamayı kurduktan sonra uygulamayı açıyorsunuz ve koşulları kabul ediyorsunuz. Sonra direkt olarak uygulama sorsoyleyelim.com çalışmaya başlıyor. Otomatik olarak gelen ve giden tüm çağrıları kaydediyor.


Uygulama adından da anlaşılacağı üzere Türkçe. Uygulama ayarlarına girerek isteğinize göre uygulamayı özelleştirebilirsiniz. Tekrar hatırlatmakta fayda var; ses kaydı yaptığınızı sorsoyleyelim.com karşınızda ki kişiye söyleyin ki adli bir problem yaşamayın. Kafanız rahat olsun!

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...