0 oy
214 gösterim
amazon.com.tr üzerinden alışveriş yapsam ürünleri yurt dışından mı almış oluyorum? Yoksa Türkiye'den mi gönderiyorlar? bilgilendirirseniz sevinirim

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Amazon.com.tr üzerinden aldığınız ürünlerinizin gönderilme yeri satın aldığınız ürünün satıcısına göre değişir. Amazon.com.tr 'nin kendi sattığı ürünler Türkiye'den gönderilir. Sitenin sonunda .tr olmasına dikkat edin. Peki bir ürünü kimin sattığını nasıl öğrenebilirim? derseniz ürünün fiyatının hemen altında amazon.com.tr tarafından satılır ve gönderilir. şeklide bir ibare yazıyor olması gerekiyor. Oradan amazon.com.tr nin kendisi olup olmadığını anlayabilirsiniz. Tabii sitede Türkiye'den satıcılarda mevcut. Örneğin başka bir üründe de  kırtasiyepaketi tarafından satılır ve gönderilir. yazıyor. Bu üründe satıcının isminin Türkçe olduğu için ürün Türkiye'den gönderiliyor diyebiliriz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...