0 oy
236 gösterim
Thodex.com kapandı mı? Siteye giriş yaptığımda sayfama bir duyuru geliyor fakat site de başka herhangi bir işlem yapamıyorum. Sorun nedir acaba? Thodex battı mı yoksa? Büyük yatırım yapmıştım, inşallah internette ki Thodex battı haberleri yanlıştır. Thodex Ceosu sosyal medya hesaplarını falan kapatmış. Thodex Twitter hesabında da sitelerinde yayınladıkları duyuru metnini yayınlamışlar.

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Bugün sosyal medya ve bir çok mecra da Thodex.com kapandı mı? ya da Thodex battı mı? gibi sorular dolaşıyor. Bu sorularınızı sırayla ve detaylı bir şekilde cevaplandırmaya çalışalım. Öncelikle Thodex.com kapandı mı? sorunuzu cevaplandıralım.

Thodex.com kapandı mı?

Şuanda Thodex.com sitesine giriş yaptığınız da dediğiniz gibi bizleri bir duyuru metni karşılıyor. Duyuru metninde yakın zamanda bir ortaklık teklifi aldıklarını, kendilerinin de bu ortaklık teklifini olumlu değerlendirdiklerini belirtmişler. Thodex.com duyuru metninin tamamına bir bakalım.
Değerli kullanıcılarımız,
2017 yılından beri sizlere kaliteli hizmet vermekte ve hizmet kalitemizin daha da artması adına gece gündüz çalışmaktayız. Kullanıcılarımızın memnuniyetini esas alarak, bu güne kadar ülkemizde bir çok yeniliğe imza attık ve Amerika Birleşik Devletlerinden aldığımız lisans ile global anlamda sektörde ilk lisanslı Türk Şirketi olduk.
Son 2 yıllık süreçte kripto varlıklara duyulan ilginin artması ve büyük aktörlerin sektöre dahil olması ile birlikte, borsaların büyümesi ve yeni adımlar atması da kaçınılmaz hale gelmiştir.
İsmini anlaşma süreci tamamlandığında duyuracağımız dünya çapında bilinirliği olan banka ve fon şirketleri, uzun süredir, şirketimize yatırım yapmak istemekte ve ortaklık teklifinde bulunmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına gelen ortaklık teklifini olumlu değerlendirme kararı alınmıştır. Bu sürecin tamamlanabilmesi için işlemlerin durdurulup devir sürecinin tamamlanması gerekmektedir. Süreç ise yaklaşık 4-5 iş günü sürecektir. Bu süre zarfında kullanıcılarımıza düzenli olarak bilgilendirme sağlanacaktır.
Bunun yanında internette yer alan olumsuz haberlerin gerçeği yansıtmadığı, şirketimizin faaliyetlerine daha güçlü olarak devam ettiği, konuyla ilgili olarak kullanıcılarımızın varlıkları konusunda endişeye kapılacak herhangi bir durum olmadığını bilgilerinize sunarız.
Daha güçlü ortaklarla sizlere güvenli altyapımızla hizmet vermeye devam etmek için çalışıyoruz.
Saygılarımızla.

Thodex.com da yayınlanan duyuru metninin tamamı bu şekilde. Yukarıda da dediğimiz gibi burada bir ortaklık teklifinden bahsediliyor fakat böyle bir durum olsa dahi borsada ciddi bir işlem hacmi olan böyle bir sitenin tamamen durdurulmaması gerekir. Eğer sitede bakım yapılması gerekiyorsa bile bu süreç günler değil de saatler sürmeli. Saatler derken en fazla 2-3 saat. Bu bakım süreci de genelde işlemlerin en az yapıldığı/yapılmadığı dönemlerde gerçekleşir. Bu durumlar göz önüne alındığında Thodex.com kapandı mı sorusunun cevabı Evet olacaktır. Ülkemiz de bir çok kişinin burada yatırımının olduğunu düşünecek olursak, bu varsayımımın yanlış olmasını temenni ediyorum. Önümüz de ki günlerde durum daha da netleşecektir.

Thodex battı mı?

Birden bire Thodex.com sitelerinde bir duyuru yayınlayıp, şirketin Ceosu olan şahsın da sosyal medya hesaplarını kapatması insanların akıllarına haliyle Thodex battı mı sorusunu getiriyor. Yukarıda yaptığımız analizlerden yola çıkacak olursak, duyuruda bahsettikleri gibi bir ortaklık olsa dahi sitede ki tüm işlemleri durdurup, "4-5 iş günü sonra geri döneceğiz" tarzında bir şey söylemek hiç mantıklı değil. Sosyal medya da bir çok kişi; yayınladıkları bu duyurudan önce Thodex.com da kripto paralarını bozdurma konusunda problemler yaşadıklarını belirtiyorlar. Tüm bunlar göz önüne alındığında insanların akıllarına Çiftlik Bank vakası geliyor. Üstte de dediğim gibi inşallah bu varsayım ve internette ki haberler yanlıştır. Son durum ne olacak bekleyip görelim. 
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...