0 oy
425 gösterim
WhatsApp anket ekleme özelliği nasıl kullanılır? Bir de WhatsApp anket seçeneği bende yok ne yapmalıyım?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

WhatsApp Anket Özelliği Nasıl Kullanılır?

WhatsApp anket ekleme özelliği nasıl kullanılır öncelikle bundan bahsedeyim. WhatsApp anket oluşturma özelliğini yavaş yavaş kullanıcıların kullanımına sunmaya başladı. Şuan WhatsApp beta kullanıcılarının kullanımına açık olan özellik ile birlikte hem bireysel sohbetlerde hem de gruplarda anket oluşturulabilecek. WhatsApp anket oluşturmak için sohbet ekranında ki "ataç" simgesine dokunup Anket seçeneğini seçmeniz yeterli. Buradan da bir soruyla birlikte seçenekler ekleyip anketinizi oluşturabiliyorsunuz. WhatsApp anket özelliği nedir nasıl kullanılır ile ilgili detaylı bir videolu anlatımımız da mevcut. Aşağıdan ilgili videomuzu da izleyebilirsiniz.

WhatsApp Anket Seçeneği Yok Ne Yapmalıyım?

Gelelim ikinci sorunuza. WhatsApp anket seçeneği sizde yok ise özellik henüz sizin hesabınızda aktif değil demektir. Üstte de bahsettiğim üzere WhatsApp anket özelliği şuanda sadece WhatsApp beta kullanıcılarının kullanımına açık. WhatsApp beta programına katılabiliyorsanız, katılmayı deneyin. Onun haricinde uygulamanızı güncelleyip, anket özelliğinin gelmesini beklemekten başka çareniz yok.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...