0 oy
42.1k gösterim
Golf Roko rokoilekazan.com üzerinden kazandığım Pubg Mobile UC kodunu nereden nasıl kullanabilirim?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

rokoilekazan.com dan kazanılan Pubg Mobile UC kodu nasıl kullanılır?

Bu siteden kazanılan Pubg Mobile UC kodunu kullanmak için aşağıda ki işlemleri sırasıyla uygulamanız yeterli olacaktır. Pubg Mobile UC kodunu kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bu işlemin videolu anlatımı mevcut. Dilerseniz aşağıda ki resime tıklayarak videolu anlatımımızı izleyebilirsiniz. Golf Roko dondurmasından çıkan şifreyi PUBG Mobile UC koduna dönüştürmediyseniz önce dondurma şifrenizi Pubg Mobile UC koduna dönüştürmeniz gerekecek. Aksi taktirde aşağıda ki işlemler işe yaramaz. Dondurmadan çıkan şifreyi PUBG Mobile UC koduna nasıl dönüştürebileceğinizi BURAYA tıklayarak öğrenebilirsiniz. PUBG Mobile UC kodunu aldıktan sonra aşağıda ki işlemleri uygulayabilirsiniz.

  1. Öncelikle BURAYA tıklayarak ilgili siteye giriş yapın.
  2. Açılan sitede oyuncu kimliği alanına oyunda ki oyuncu kimliği numaranızı giriniz. Oyunda ki oyuncu kimliği numaranız Pubg Mobile de ana ekranda sağ üst köşede yer alan profil fotoğrafınıza tıkladıktan sonra açılan ekranda, ID: diye başlayan ve rakamlardan oluşan numaralardır. Kimlik numarasını yaptıktan sonra giriş yapınız.
  3. Açılan ekrandan Ödeme yönteminizi seçin başlığı altında ki Redeem Code sekmesine tıklayın.
  4. Daha sonra açılan ekrana Ödeme Kodunu Gir alanına rokoilekazan.com’dan kazanmış olduğunuz 10 UC Pubg Mobile kodunu girebilirsiniz. Kodu girdikten sonra işleminiz tamamlanmış olacak.

Pubg Mobile UC kodunu girdikten sonra yaklaşık 3-5 dakika sonra ödülünüz oyunda ki hesabınıza yüklenecektir.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
0 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...