0 oy
425 gösterim
WhatsApp durumuna müzik eklemeyi nasıl yapabilirim? Bazen fotoğraf veya videoya müzik eklemek istiyorum fakat bir türlü beceremiyorum. WhatsApp durumuna müzik nasıl eklenir?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap
WhatsApp durumuna müzik ekleme özelliği WhatsApp uygulamasının kendisinde yok. Fakat uygulamalar kullanarak WhatsApp durumuna müzik ekleyebiliyorsunuz. Paylaşmak istediğiniz fotoğraf veya videoya istediğiniz müziği koyabiliyorsunuz. Play Store ve App Store da bulunan CapCut uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulama ücretsiz ve bir çok kişi bu uygulamayı kullanıyor. WhatsApp durumuna müzik ekleme işlemini videolu olarak YouTube kanalımızda anlatmıştık. Hem videoyu izleyerek detaylı bilgi sahibi olabilir hem de CapCut uygulamasının kullanımına videodan bakabilirsiniz. Biraz reklam gibi oldu ama reklam değil. Ücretsiz ve reklamsız olduğu için şuanlık favori uygulamamız bu.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...