0 oy
10.9k gösterim

Facebook da bu yeni tasarımı nedense hiç sevemedim. Profil bağlantısının olduğu yerde önceden "Eski Tasarıma Dön" şeklinde bir buton vardı onunla eski tasarıma dönebiliyordum ama şuan Facebook eski sürüme nasıl dönülür bilmiyorum. 

Facebook eski haline döndürme yöntemi var mı? Varsa nasıl yapabileceğimi anlatabilir misiniz? Hatta videolu anlatım hazırlayabilirseniz şahane olur. smiley

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Facebook yeni tasarımlarını yayınlamadan önce kullanıcılardan geri bildirim toplayarak yapsa daha faydalı olacak gibi görünüyor. laugh Çünkü sizin gibi bir çok kullanıcı bu yeni tasarımı beğenmedi. Biz de Facebook yeni tasarımını beğenmemiştik ama Facebook eski tasarıma dönme işlemini yapma gereği duymamış, araştırmamıştık. İşlerimizin yoğunluğundan dolayı fazla Facebook da zaman geçiremiyoruz. Sizin sorunuzla birlikte araştırma yaparak konuyla alakalı bir video çekmemizin faydalı olacağını düşündük. yes Videoyu yayınladığımızda alttan izleyebilirsiniz.

Facebook Eski Tasarıma Geçme

Facebook tarafından bizlere dayatılan yeni tasarımdan kurtulmanın elbette ki yolu var. Facebook eski tasarıma geçme işlemini Google Chrome tarayıcımızda kolayca yapabiliyoruz. Yapmamız gereken tek şey aşağıda ki indirme bağlantısından Google Chrome eklentisini indirip tarayıcımıza kurmak. Tarayıcınıza aşağıda ki eklentiyi kurduğunuz zaman zahmetsizce Facebook eski haline döndürme işlemini yapmış oluyorsunuz. Bizce en zahmetsiz ve en kolay yöntemi bu. Herhangi bir kod ile uğraşmadan kolayca Facebook eski sürümü yükleme yapabiliyorsunuz. Buradan bahsettiğimiz eklentiyi indirip kolayca Facebook eski tasarıma dönebilirsiniz. İşlemler sırasında herhangi bir problem yaşarsanız yorum bırakmaktan çekinmeyin.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com
Facebook eski tasarımına, anlatığınız şekilde ve eklediğiniz bağlantı ile chrome ekleme yapmama rağmen eski tasarımı açmadı. Lütfen yardım edin, yeni tasarımı kullanamıyorum. Şimdiden teşekkürler.
Facebook eski sürüme geçmeyi kısıtlamaya başladı. Artık eklenti bazı hesaplarda işe yaramayabiliyor.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...