0 oy
2.2k gösterim
Firefox tarayıcısında Facebook eski haline döndürme eklentisini nereden indirebilirim? Firefox Facebook eski sürüme geçme eklentisini paylaşabilir misiniz?

1 cevap

0 oy

Normalde Google Chrome kullanarak bende Facebook eski sürümü kullanabiliyordum. Fakat geçtiğimiz günler de ne olduysa artık Google Chrome tarayıcısı üzerinde Facebook eski sürüme geçme yapılmıyor. Dolayısıyla bende sizin gibi Firefox kullanarak Facebook eski sürümü kullanmaya başladım. Aşağıdan Firefox tarayıcısı için Facebook eski sürüme geçme eklentisine ulaşabilirsiniz.

Firefox da Facebook Eski Sürüme Nasıl Geçilir?

Firefox internet tarayıcısında Facebook eski sürüme geçme yine eklenti ile yapılabiliyor. İlerleyen zaman diliminde Facebook bunun da önüne geçer mi bilemiyoruz ama şuanlık bu eklenti ile Facebook eski tasarımını kullanabiliyorsunuz. Eklentiyi buradan indirip Firefox tarayıcınıza kurmanız yeterli olacaktır. Sonrasında otomatik olarak Facebook eski sürüme dönecektir. 

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...