0 oy
1.6k gösterim

kapalı
Bilgisayarımda tüm dosyalarımın uzantısı .djvu oldu. Bu dosyalarımı nasıl kurtarabilirim? Djvu virüsünün şifrelediği dosyalarımı nasıl açarım?
Kapatılma nedeni: Çözüldü

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Öncelikle geçmiş olsun. Bilgisayarınıza tehlikeli dosya şifreleme virüslerinden birisi bulaşmış. Bu virüs türünün genel adı: STOP. Bu virüs türü şuanda piyasada ki en tehlikeli virüslerden birisidir. Çünkü henüz ne yazık ki şifrelediği dosyaları kurtarmanın bir yöntemi yok. Djvu virüsünün şifrelediği dosyaları kurtarmak için dosyalarınızı harici bir diske taşıyıp orada bekletin. Bir çözüm yolu bulunduğunda o dosyalarınızı o yöntemle kurtarabilirsiniz.

Virüsün şifrelediği dosyaları çözmenin bir yolu bulundu. BURAYA tıklayarak dosyalarınızı nasıl kurtarabileceğinizle ilgili blog anlatımımıza bakabilirsiniz.
 

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com
Tabi ki eve geçince hemen iletiyorum.
Emeğiniz için teşekkürler.
Notta yazan ID numarası:

022JBLW8XsNWucU104ojf0qcD7gsgujjch3N30W0tJX

Sizin dosyalarınız maalesef şuan için çözülemez. Şuan için sadece aşağıda ki PERSONEL ID numarasına sahip kişilerin dosyaları çözülebiliyor

ID: 6se9RaIxXF9m70zWmx7nL3bVRp691w4SNY8UCir0
ID: D02NfEP94dKUO3faH1jwqqo5f9uqRw2Etn2lP3VB

HOCAM İYİ GÜNLER ÖNCELİKLE PROGRAM İÇİN TEŞEKKÜRLER.SORUM FOTOĞRAFLARIN BİR KISMI ÇÖZÜLDÜ BİR KISMI HALA AÇIMIYOR BİR ÇÖZÜM VAR MIDIR.TŞK.

ÇÖZÜLMEYENLER

194wHwuWwnSBj098hNoCq15zHznYSFcGxdcWnVPwqU

0194wHwuWwnSBj098hNoCq15zHznYSFcGxdcWnVPwqU

4wHwuWwnSBj098hNoCq15zHznYSFcGxdcWnVPwqU

BİR KISMINDA HİÇ NUMARA YOK
Merhaba, Maalesef şuan için bu Personel ID numarasına sahip dosyaların şifreleri çözülemiyor. Sadece üstte yorumda belirttiğimiz 2 personel Id numarasına sahip dosyalar kurtarılabiliyor

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...