0 oy
15.8k gösterim
Merhaba. Valorant da oyuna girmeye çalıştığım zaman karşıma dx11 feature level 10.0 is required to run the engine hatası geliyor. İnternette bir sürü araştırma yaptım ama herhangi bir sonuç elde edemedim. Valorant dx11 feature level 10.0 is required to run the engine hatası çözümü nedir?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Valorant dx11 feature level 10.0 is required to run the engine hatası çözümü

Bugünlerde bir çok kişi Valorant da bu hata ile karşılaşıyor. Eğer ekran kartınız oyunu destekliyorsa sorunun çözümü oldukça basit. Zaten bu hatayla ilgili bir çözüm videomuz mevcut. Ekran kartınız destekliyorsa aşağıda ki videoda yer alan adımları uyguladığınız taktirde Valorant dx11 feature level 10.0 is required to run the engine hatası bilgisayarınızda çözülmüş olur. Ekran kartınız oyunu desteklemiyorsa ne yazık ki oyunu oynayamazsınız. Video da ki programı buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Detaylı bilgi için aşağıda ki videoyu izleyebilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
1 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...