0 oy
2.7k gösterim
Discord da karşı tarafa sesim gitmiyor. Bilgisayardan mikrofonumu kontrol ettim mikrofonum çalışıyor görünüyor fakat halen Discord ses gitmeme sorunu yaşıyorum.

Discord ses gitmeme sorunu çözümü nedir? Yardımcı olabilir misiniz?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Discord ses gitmeme sorunu genelde Discord içerisinde ki ayarlardan kaynaklanıyor oluyor. Çünkü bilgisayarınız da ki mikrofonun durduk yere bozulması veya başka bir durum oluşması düşük bir ihtimal olduğundan dolayı Discord ayarlarını düzelterek ses gitmeme sorununu çözebiliyorsunuz.

Discord Ses Gitmeme Sorunu Çözümü Nedir?

Eğer mikrofununuz çalışmasına rağmen Discord da karşı tarafa sesiniz hiç gitmiyor ise kolay bir şekilde Discord ses gitmeme sorununu çözebilirsiniz. Peki bu işlem nasıl yapılır? YouTube de Discord ses gitmeme sorunu çözümü başlıklı bir videomuz mevcut. Bu videomuz da bu sorunu nasıl çözebileceğinizi detaylı bir şekilde anlatmıştık. Aşağıda ki videolu anlatım görseline tıklayarak ilgili videomuzu izleyebilir ve kolayca Discord ses gitmeme sorununuzu çözebilirsiniz.

Discord ses gitmeme sorunu çözümü adlı videomuz da ki işlemleri uyguladıktan sonra eğer bilgisayarınız da ki mikrofonunuz çalışıyorsa karşı tarafa sesiniz başarılı bir şekilde iletilecektir. 

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com
Ayarlar bölümünden mikrofonumu seçince sorun çözüldü. Teşekkürler.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap
0 oy
0 cevap
21 Aralık 2023 hanife kaya sordu

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...