0 oy
6.3k gösterim

Apex Legends de ses sorunu yaşıyorum. Bu sorunu sadece Apex Legends de yaşıyorum. Youtube de müzik dinlerken, video izlerken veya başka oyunlarda falan bir sorun yaşamıyorum. Sadece Apex Legends de yaşıyorum. Apex Legends de oyundayken çatışma seslerinin bazen aniden kesilip kısa kısa garip sesler duyuyorum. Bu sorun çok kısa oluyor ama yine de tam çatışmanın ortasındayken bu sorunu yaşamak insanı rahatsız ediyor. Apex Legends ses sorunu çözümü nedir? 

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Apex Legends ses sorunu çözümü nedir? Apex Legends de ses sorunu yaşandığı zaman ne yapılabilir? bu soruları yanıtlamaya çalışalım. Bu sorunu yaşadığınız zaman aşağıda anlattığımız yöntemleri uygulayarak sorununuzu çözebilirsiniz.

Apex Legends ses sorunu çözümü

  1. Masaüstünüzden bilgisayarım'a sağ tık yapıp yönet diyin.
  2. Açılan bilgisayar yönetimi ekranından sol tarafta ki menüden aygıt yöneticisi seçeneğine tıklayalım.
  3. Aygıt yöneticisine tıkladıktan sonra açılan sağ tarafta ki bölümden ses,video ve oyun denetleyicileri başlığını bulalım ve yanında ki artıya tıklayalım ve altta ki VIA HD Audio seçeneğine sağ tık yapıp cihazı kaldır diyelim.
  4. Cihazı kaldır dedikten sonra açılan küçük pencereden kaldır butonuna basalım.
  5. Bu işlemlerden sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın. Sorununuz çözüldü mü diye kontrol edin. Sorununuz çözülmediyse ekran kartı sürücünüzü güncellemenizi öneririz. Ekran kartınız NVIDIA ise aşağıda ki videodan nasıl güncelleyebileceğinizi görebilirsiniz.
  6. Sorununuz ekran kartınızı güncellemenize rağmen çözülmezse oyunda ki grafik ayarlarınızı düşürüp tekrar deneyiniz.
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com
takım için oyunculara benim sesim gidiyor fakat ben onları duyamıyorum sebebi nedir acaba?

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...