0 oy
1.1k gösterim
Bugun saat 01:30 civarlarında 03127370458 numarası beni arayıp 1 adet sesli mesajınız var dedi ve kapattı. 03127370458 kime ait bir fikriniz var mı? Dolandırıcı gibi geldi bana ama bir anlam veremedim. Türk Telekom kullanıyorum. Sesli mesajım olsa Türk Telekomdan ararlar veya pat diye suratıma kapatmazlardı diye düşünüyorum.

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

03127370458 kime ait? Dolandırıcı mı?

Öncelikle ne Turkcell ne Türk Telekom ne de Vodafone sizi arayıp 1 adet sesli mesajınız var diyip pat diye telefonu suratınıza kapatmaz. Ararlarsa da böyle garip garip numaralardan aramazlar. Bu günlerde bu tarz yöntemlerle insanları kandırıp dolandırmaya çalışan insanlar türedi. Genelde faturalı hat sahiplerini kendilerine yem olarak seçen bu kişiler; onları geri aradığınız taktirde aradığınız sürenin her dakikasında faturanıza yüksek bir miktar ücret yazmaya başlar. Ay sonunda da genelde çok yüksek bir fatura ile karşılaşırsınız. Her zaman dediğimiz gibi tanımadığınız numaralardan gelen cevapsız çağrıları ve bu tarz şeyler söylerek telefonu kapatan kişileri geri aramayın. Aksi taktirde az önce de söylediğimiz gibi yüksek bir fatura ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...