0 oy
881 gösterim

Bugün öğleden sonra 13:48 de 02128759994 numarası beni aradı siparişiniz teslim edilememiştir dedi ve kapattı. Sonrasında ben bu numarayı geri arayacaktım fakat ekranda olası dolandırıcılık yazıyordu. Bende numarayı geri aramadım. Çiçeksepeti üzerinden eşime çiçek göndermiştim daha henüz eline ulaşmadı onunla alakalı diye düşündüm fakat gördüğüm kadarıyla onunla alakalı değil. 02128759994 kime ait? 02128759994 dolandırıcı mı? Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

02128759994 kime ait? 02128759994 dolandırıcı mı?

İnternette yaptığım araştırmadan gördüğüm kadarıyla sizi arayarak siparişiniz teslim edilememiştir diyip kapatan bu numarayı geri aramamakla iyi yapmışsınız. Çiçeksepeti'nin numarası zaten bu değil. Ayrıca bu numara farklı kişileri de arayarak aynı şeyi söyleyip telefonları kapatmış ve insanların geri aramasını beklemiş. Buradan da anlaşılabileceği üzere siz bu numarayı geri aradığınız taktirde hattınız faturalı ise ay sonunda faturanızın bir hayli yüksek gelme olasılığı yüksek. Hattınız faturalı değilse de hattınız da TL varsa bunları harcamanıza neden olur. Sizi arayan bu tarz numaraları hiçbir zaman geri aramamalısınız. Bir yerden kargo bekliyorsanız bile ilgili firmanın sitesinden ilgili firmanın numarasını bularak arama yapınız. Son dönemlerde bu tarz şekillerle insanları mağdur eden bir çok kötü niyetli kişiler mevcut. Bu yüzden geri aradığınız numaralara dikkat etmeniz de fayda olacaktır.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...