0 oy
5.0k gösterim
Xiaomi telefonumda bildirim çubuğunda ağ izleniyor olabilir şeklinde bir uyarı ile karşılaşıyorum. Xiaomi ağ izleniyor olabilir hatası çözümü nedir? Bildirim çubuğunda çıkan ağ izleniyor olabilir yazısı ne anlama geliyor?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Xiaomi bildirim çubuğunda çıkan ağ izleniyor olabilir uyarısı nedir? Ne anlama geliyor?

Bildirim çubuğunda çıkan ağ izleniyor olabilir uyarısı telefonunuza sertifika yüklemiş olmanızdan veya şifresiz (korumasız) bir WiFi ağına bağlanmış olmanızdan kaynaklanıyor olabilir.

Xiaomi Ağ izleniyor olabilir hatası çözümü nedir?

Ağ izleniyor olabilir yazısından kurtulmak için telefonunuzun Ayarlar menüsüne girin. Ayarlar menüsüne girdikten sonra Ek Ayarlar menüsüne giriniz. Buradan da Gizlilik seçeneğine giriniz. Gizlilik menüsüne girdikten sonra Şifreleme ve kimlik bilgileri'ni bularak bu kısıma giriniz. Şifreleme ve kimlik bilgileri'ne girince burada bulunan Kimlik bilgililerini temizle seçeneğini bulup bu seçeceği seçin. Bu işlemden sonra Xiaomi Ağ izleniyor olabilir uyarısından kurtulmuş olacaksınız.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
0 cevap
0 oy
1 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...