1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Merhaba arkadaşlar, wink

Son günler de iyice artan bu patlamalar sebebiyle bu konuya bir açıklık getirmek istedim. Çin, İsviçre ve ülkemizde de Gaziantep de yaşanan bu patlamaların sebebi genellikle orijinal batarya veya şarj aleti kullanmamaktan kaynaklanıyor. Orijinal olmayan aksamlar cihazda arızaya sebebiyet verebileceğinden dolayı sorsoyleyelim.com orijinal ürünleri tercih etmeliyiz.

Peki orijinal batarya ve şarj aleti kullanmamız sorsoyleyelim.com telefonun bataryasının patlamayacağı anlamına mı geliyor? Tabii ki de hayır. Bunun bir garantisi yok ama patlama ihtimalini düşüreceği aşikardır. Orijinal ürün kullandıktan sonra telefonu veya bataryasını aşırı sıcak ortamlarda veya doğrudan güneş ışığı altında bırakmamak gerekiyor. Ortam sıcaklığının çok yüksek olması ve güneş ışığının sorsoyleyelim.com direkt telefonunuza gelmesi cihazın ısınmasına ve patlamaya sebebiyet verebilir.

Ufacık bir batarya patlasa ne olacak ki diye düşünmeyin. İnternetten batarya patlamasıyla yüzleşen kişilerin haberlerine bir bakın. Ona göre hareket edin.

Umarım faydalı bir konu olmuştur.

İyi günleryes

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...