0 oy
20.9k gösterim
Instagram da hikayelerim bulanık çıkıyor neden olabilir? Kamera programımı falan değiştirdim ama bana mısın demedi düzelmedi bir türlü bu sorun. Yardımcı olursanız sevinirim

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Instagram da hikayenin bulanık çıkma sorunu ile alakalı size yapmanız gereken birkaç işlem önerebiliriz. Bu işlemlerle birlikte Instagram hikayenin bulanık çıkma sorunundan kurtulabilirsiniz.

Instagram da hikaye / story bulanık çıkıyor ne yapmalıyım?

  1. Öncelikle bu sorun ne zamandan bu yana var? Eğer 1-2 günlük bir sorun ise Instagram la alakalı bir problem olabilir. Eğer Instagramla alakalıysa büyük ihtimalle Instagram bu sorunu bir sonraki güncelleme ile çözecektir.
  2. Instagram uygulamanız güncel mi kontrol edin. BURAYA tıklayarak Instagram Google Play Store sayfasına gidebilir güncel mi diye kontrol edebilirsiniz
  3. Instagram uygulamanızı kaldırıp tekrar yükleyin. 
  4. Işletim sisteminiz güncel mi kontrol edin. Işletim sisteminiz Android ise aşağıdan Android işletim sistemi nasıl güncellenir adlı videomuzu izleyebilirsiniz. 
  5. Android işletim sisteminiz güncelse sıra telefonunuzun kamerasında sorun olup olmadığını anlamaya geldi. BURAYA tıklayarak linkteki kamera programını indirin. Telefonunuza kurun. Bu program ile fotoğraf ve video çekin. Çektiğiniz video ve fotoğraflarda sorun yoksa kameranızda sorun yoktur demektir. Fakat bu programla da resim ve videolarınız bulanık çıkıyorsa telefonunuzun kamerası ile alakalı problem var demektir. Cihazınızın garantisi varsa garantiye vermenizi tavsiye ederim.
  6. Tüm bu işlemlerle sorununuzu çözemediniz ve kameranız da da sorun yoksa telefonunuzu formatlayın. Formattan sonra cihazınızın teknik veya Instagram ile alakalı geçici bir problem yoksa sorun düzelecektir. Akıllı telefonunuz samsung ise samsung telefonlara nasıl format atabileceğinizi aşağıdaki videomuzdan öğrenebilirsiniz. 
Bu işlemleri uygulayarak Instagram hikaye bulanık çıkma sorununu çözebilirsiniz. Instagram Story bulanık çıkma sorunu ile ilgili Sormak istediğiniz bir şey olursa veya bir adımda takılırsanız yorum yazabilirsiniz
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...