0 oy
359 gösterim

Iphone ekran yansıtma nasıl yapılır?

Iphone ekranını televizyona yansıtabiliyor muyuz?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Iphone ekranını televizyona yansıtabiliyor muyuz? 

Evet, kolay bir şekilde Iphone ekranını akıllı televizyonunuza yansıtabilirsiniz. 

Iphone ekranı akıllı televizyona nasıl yansıtılır?

Iphone ekranını televizyona yansıtmak için izleyebileceğiniz bir kaç yöntem sunacağım bu yöntemlerden birisi ile Iphone ekranınızı televizyonunuza yansıtabilirsiniz.

1.Yöntem: HDMI kablosu kullanarak Iphone ekranını yansıtmak

Bu yöntemi uygulayabilmek için Apple Dijital AV Adaptörüne ihtiyacınız olacak. Apple Dijital AV Adaptörünün HDMI girişine HDMI kablosunu takın. Diğer ucunu da telefonunuzu takın. Taktıktan sonra Iphone ekranını başarılı bir şekilde televizyona yansıtabilirsiniz.

2.Yöntem: Iphone ekran yansıtma programı kullanarak Iphone ekranını yansıtmak

Bu yöntemle de App Store üzerinden bir ekran yansıtma programı indireceğiz. Bu programın şuanda $5.99 tutarında bir ücreti var. Bu programı BURAYA tıklayıp sayfasına gittikten sonra App Store den satın alıp telefonunuza kurduktan sonra Iphone ekranını kolayca akıllı televizyonunuza yansıtabilirsiniz.

3.Yöntem: Bir Android TV Stick cihazı kullanarak Iphone ekranını yansıtmak

Bu yöntemde ise bir Android TV Stick cihazı edinerek bu  Android TV Stick cihazı ile Iphone ekranını televizyona yansıtmak. Bu cihaz ile birlikte sorunsuzca ekranınızı televizyonunuza yansıtabilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...