0 oy
229 gösterim
Iphone telefonuma IOS 12 güncellemesi geldikten sonra telefonumun şarjı daha çabuk bitmeye başladı. Bu Iphone şarj sorununu nasıl çözebilirim? IOS 12 şarj sorunu hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap
İlk olarak bu sorunun telefonunuzun bataryasından kaynaklanmadığından emin olmak için telefonunuzun pil sağlığını kontrol edin. Pil sağlığında maksimum kapasite %85'in altındaysa pil değişim zamanı gelmiş olabilir. Bu durumda bu bir donanım sorunu olmuş olur ve bataryanızı değiştirince sorununuz çözülür.

Cihazınız da donanım sorunu yoksa önerebileceğimiz bir diğer çözüm ise telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayın ve tekrar kontrol edin.

Bu da işe yaramazsa son olarak sunacağımız etkili yöntemi deneyin :) Cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlayın. Sıfırlama yaptıktan sonra herhangi bir yedek geri yüklemesi yapmayın. Yani her şeyi sıfırdan teker teker kurun ve ayarlamalarını yapın. Etkili demiştik...
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...