0 oy
1.5k gösterim

Youtube de kısıtlı modu kapatamıyorum. Youtube kısıtlı mod kapanmıyor bunun sebebi ne olabilir? Youtube kısıtlı mod sorunu çözme işlemini nasıl yapabilirim? Youtube kısıtlı mod nasıl kapatılır? Lütfen yardım edin...

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Youtube kısıtlı mod sorunu nasıl çözülür? Normal yollarla Youtube kısıtlı modu kapatamıyorsanız; Youtube kısıtlı mod kapanmama sorunu neden ortaya çıkar onu açıklamaya ve Youtube kısıtlı mod kapatma işlemini nasıl uygulayabileceğinizi anlatmaya çalışacağım. 

Öncelikle normal yollarla Youtube kısıtlı mod nasıl kapatılır? bundan bahsedeyim.

  1. Internet tarayıcınızda Youtube de oturum açmışken herhangi bir Youtube sayfasındayken sayfanın en altında ki kısıtlı mod seçeneğine tıklayın.
  2. Tıkladıktan sonra kısıtlı mod açık ibaresini göreceksiniz. Burada ki bu açık seçeneğini kapalı hale getirin.
  3. Kapalı hale getirince sizden bazen Youtube ye tekrar giriş yapmanız istenebilir, istenirse tekrar giriş yaptığınızda bu şekilde kısıtlı modu kapatmış olacaksınız.

Bu şekilde Youtube kısıtlı modu kapatamadınız diyelim. Youtube kısıtlı mod kapanmama sorunu neden kaynaklanabilir bundan bahsedelim. Youtube kısıtlı modu farklı bir Youtube hesabıyla aktif etmiş olabilirsiniz. Örneğin annenizin Youtube hesabıyla kısıtlı modu açtıysanız kendi Youtube hesabınızla kısıtlı modu kapatamıyorsunuz. Kısıtlı modu kapatmak için annenizin hesabıyla giriş yapmanız lazım.

Yok mu başka bir çözüm yolu diyebilirsiniz. Var elbette. Youtube kısıtlı mod kapatma sorunundan kurtulmak için; farklı bir internet tarayıcısı kullanabilirsiniz. Farklı bir internet tarayıcısı kullandığınızda Youtube kısıtlı mod sorunu kafanızı ağrıtmayacak. VPN kullanabilirsiniz. Kullandığınız tarayıcıyı sıfırlayabilirsiniz.  

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...