0 oy
176 gösterim
Instagram karanlık mod aktif etme işlemini yapamıyorum. İnternette yaptığım araştırmalara göre Android sürümüm karanlık modu desteklemiyormuş. Haliyle telefonumda ayarlarda gece modu yok. Instagram da karanlık modu aktif etmenin başka bir yolu yok mu? Başka bir yöntem ile Instagram da karanlık temayı kullanamaz mıyım? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Instagram karanlık mod aktif etme sorunu nasıl çözülür? 

Instagram'ı normal bir şekilde karanlık mod da kullanamıyorsanız yani sizin de yaşadığınız gibi telefonunuz karanlık modu desteklemiyorsa veya ayarlarda gece modu yok ise Instagram'ı farklı bir yöntem ile karanlık modda kullanmak elbette mümkün. Peki bu işlem nasıl yapılır? Daha önceden Instagram'ı karanlık modda nasıl kullanabileceğinizi videolu olarak anlatmıştık. İlgili videomuzda telefonu karanlık modu desteklemeyen kullanıcıların uygulayabileceği ikinci bir yöntem göstermiştik. Aşağıda ki resime tıklayarak Instagram karanlık mod aktif etme videomuzu izleyebilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...