0 oy
190 gösterim
Bilgisayarımda Windows 10 Pro x64 işletim sistemi kullanıyorum. Fakat bir türlü Windows 10 koyu mod etkinleştirme işlemini yapamıyorum. İnternette Windows 10 karanlık mod aktif etme ile ilgili işlemler mevcut onlardan birisini denesem başarılı olur muyum? Windows 10 karanlık tema nasıl etkinleştirilir?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Windows 10 Karanlık Mod bir diğer adıyla Windows 10 koyu tema etkinleştirme işlemi aslına bakarsanız çok basit bir işlemdir. Bir kaç işlemle birlikte Windows 10 karanlık mod açma işlemini kolayca yapabilirsiniz. Bununla ilgili geçtiğimiz günlerde Youtube kanalımız da Windows 10 karanlık mod etkinleştirme adında bir video hazırlamıştık. Aşağıda ki videolu anlatım görseline tıklayarak ilgili videolu anlatımımızı izleyebilir ya da alt kısımda yer alan anlatımımızı uygulayabilirsiniz. Windows 10 koyu mod etkinleştirme sorunu yaşarsanız videomuza veya buraya yorum bırakabilirsiniz.

Windows 10 Koyu Tema Etkinleştirme Nasıl Yapılır?

  1. Bilgisayarınızın sol alt köşesinde ki Windows logosuna tıklayın.
  2. Açılan başlat menüsünden Ayarlar ikonuna tıklayın.
  3. Windows Ayarları bölümünden Kişiselleştir seçeneğine girin.
  4. Kişiselleştir menüsüne girdikten sonra sol tarafta yer alan Renkler menüsüne girin.
  5. Renkler menüsünden de Renk seçin kısmından Koyu seçeneğini seçin.

İşlem bu kadar! Gördüğünüz üzere Windows 10 karanlık mod etkinleştirme işlemi oldukça basit. Bir çok kişi Windows 10 koyu tema etkinleştirme nasıl yapılır? diye merak ediyordu. Üstte ki videolu anlatım görselinde yer alan videomuz ve bu anlatımımız sayesinde artık Windows 10 karanlık tema etkinleştirme işlemini kolayca yapabilirsiniz. Üstte de dediğimiz gibi eğer Windows 10 karanlık mod etkinleştirme sorunu veya Windows 10 koyu tema etkinleştirme sorunu yaşarsanız üstte ki videolu anlatım görseline tıklayarak videomuza veya bu soruya yorum bırakabilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...