0 oy
313 gösterim
Bilgisayarımın C sürücüsünde Sfclient.exe adında bir dosya var. Virustotal ile tarama yaptırdım bu dosyayı virüs olarak gösteriyor. Fakat bir türlü bu dosyayı silemiyorum. Sfclient.exe nasıl silinir? Sfclient.exe virüsü silme nasıl yapılır?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Bilgisayarınızdan silinemeyen Sfclient.exe virüsünü silmek için aşağıda ki işlemi uygulayabilirsiniz. Aşağıda ki işlemi uyguladıktan sonra Sfclient.exe virüsü temizleme işlemini başarıyla yapabileceksiniz. Sfclient.exe virüsünü silmek için sağ tık yapıp sil demek yeterli olmuyor. Öncelikle bilgisayarınızda bu virüsün çalışmasını sonlandırmanız gerekmektedir. Bilgisayarınızda virüsü sonlandırmak için RKill denilen bir yazılım kullanacaksınız. BURAYA tıklayarak bu yazılımı indirebilirsiniz. Bu yazılım virüsü silmez, virüsü durdurarak virüsü diğer programlarla temizleyebilmenizi sağlar. RKill programını kullandıktan sonra bilgisayarınızda MalwareBytes programı ile tarama yaptırmanız yeterli olacaktır. MalwareBytes programını ücretsiz indirmek ve virüs taraması yaptırma için tıklayın

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...