0 oy
1.3k gösterim

Bilgisayarımda paylaşılan bir klasöre girmeye çalıştığımda aşağıda ki hatayı alıyorum. Bu hatadan nasıl kurtulabilirim?

 "Kuruluşunuzun güvenlik ilkeleri, kimliği doğrulanmamış konuk erişimini engellediğinden bu paylaşılan klasöre erişemezsiniz. Bu ilkeler, bilgisayarınızı ağ üzerindeki güvenli olmayan veya kötü amaçlı cihazlardan korumanıza yardımcı olur"

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Bilgisayarınızda ki paylaşılan klasöre girmeye çalıştığınız zaman aldığınız bu konuk erişim hatasının çözümü oldukça basit. Genellikle Windows güncellemelerinden sonra bu sorunu yaşayan bir çok kullanıcı oluyor. Bu sorunların çözümü için bizde geçtiğimiz günlerde videolu anlatım hazırlayıp YouTube kanalımızda yayınlamıştık. Aşağıdan ilgili videomuzu izleyerek sorununuzu nasıl çözüme kavuşturabileceğinizi görebilirsiniz. 

Sorununuz çözüldüyse teşekkür etmek adına faydalı videolar paylaştığımız YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz yes BURAYA tıklayarak YouTube sayfamıza erişebilirsiniz. 

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...