0 oy
4.4k gösterim

düzenledi
Apex Legends EA sunucularına bağlanılamıyor hatası çözümü nedir? Apex Legends sunucu hatası sorundan nasıl kurtulabilirim?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Apex Legends EA sunucularına bağlanamama sorunu çözümü ile ilgili geçtiğimiz haftalarda oyun geliştiricileri bir güncelleme yayınlayarak bu sorunun çözülmesini sağlamıştı. Fakat görünene göre oyun güncellemeleriniz yapıldıysa sizde ki sorunun sebebi farklı olabilir. Apex Legends sunucuya bağlanamama hatası çözümü için aşağıda ki işlemleri uygulayabilirsiniz.

Apex Legends EA sunuculara bağlanamama sorunu çözümü nedir?

  1. Bilgisayarınızda ki internet bağlantınızı kontrol edin. Aşağıda ki videoda ki işlemleri uygulayarak DNS ön belleğini temizleyin.
  2. Oyunun bütün güncellemelerini yaptığınızdan emin olun. Güncelleme var mı kontrol edin.
  3. Herhangi bir VPN programı kullanıyorsanız kapatıp tekrar deneyin.
  4. Bilgisayarınızı kapatın. Kapattıktan sonra modeminizi de kapatıp 10-15 saniye bekleyin ve modemi açın. Modemde internet ışığı yandıktan sonra bilgisayarı açıp sorunun çözülüp çözülmediğini tekrar kontrol edin.
  5. Son çare olarak oyunu bilgisayarınızdan kaldırın tekrar kurup tekrar deneyin.
 
Bu işlemlerden biri veya bir kaçı Apex Legends sunucuya bağlanamama sorununu çözmeniz de yardımcı olacaktır. Kolay gelsin
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...