0 oy
2.0k gösterim

yeniden açıldı

Android cihazımda Cihazınızdaki işletim sistemi yetkisiz bir yolla değiştirildi şeklinde bir hata alıyorum bu hatanın sebebi nedir?

Cihazınızdaki işletim sistemi yetkisiz bir yolla değiştirildi hatasını nasıl çözebilirim?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Android cihazınız da ki Cihazınızdaki işletim sistemi yetkisiz bir yolla değiştirildi hatasının nedeni ve çözümü belli. Öncelikle cihazınızın garantisi var mı bunu öğrenin. Cihazınızdaki işletim sistemi yetkisiz bir yolla değiştirildi hatasının sebebi cihazınıza Root yapılmış olmasıdır. Root nedir? derseniz BURAYA tıklayarak sitemizde cevaplanmış bu soruya bakabilirsiniz. Cihazınızın garantisi yoksa bu hatadan kurtulmak için cihazınıza YA Unroot işlemi uygulamanız ya da Stock Rom yüklemeniz gerekmekte. Ben bu işlemleri yapamam derseniz cihazınızı bir telefoncuya götürürseniz onlar da hallederler. Cihazınızın garantisi varsa cihazınızı garantiye gönderin. Çünkü bu yapılacak işlemler cihazınızı garanti dışı bırakabilir. Garantiye gönderdiğinizde garantide bu sorunu çözüp size cihazınızı geri yollarlar.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...