0 oy
155 gösterim
Arkadaşlar Merhaba, Eminevim i biliyorsunuzdur. Buradan ev almayı düşünüyorum. Sizce Eminevim güvenilir mi? Eminevim'den ev alınır mı?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap
Merhaba, çevremde Eminevim aracılığı ile ev alan bir çok kişi bulunmakta. Arkadaşlarımdan birisi bir ev aldı borcunu ödedi. Sonra bir de bu sistem üzerinden ailesine ev aldı şimdi onun borcunu ödüyor. Günümüzde bankalara faizler yüzünden yaklaşılmıyor maalesef. İnsanlar da mecbur Eminevim fuzulev birevim gibi sistemler üzerinden ev almaya çalışıyorlar. Bu sistemler üzerinde bildiğim kadarıyla en köklüsü Eminevim. Örneğin yine arkadaşımdan örnek vereyim. Borçlarını ödediği sırada işten çıkardılar arkadaşımı, o sıra Emievime borç ödüyordu. İşten çıktığını Eminevime belirtip borçlarını bir süre dondurdular. Yeni bir işe girince kaldığı yerden borçları ödemeye devam etti. Herhangi bir faiz ya da bir şey de vermedi. Bu işlemi bankada yaptırmaya kalksanız bildiğim kadarıyla faize tabi tutuluyorsunuz ve ödeyeceğiniz miktar artıyor. Uzun lafın kısası Eminevimden gönül rahatlığıyla ev alabilirsiniz.
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...