+1 oy
365 gösterim
Facebook da bir arkadaşım "Resmileşti Dikkat!!" şeklinde resmi bir yazıya benzeyen bir yazı paylaşmış. Bu yazı nedir? Bu yazıyı paylaşmalı mıyız?
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Merhaba arkadaşlar!

Facebook da veya sosyal medya da gördüğünüz bu mesajın hiçbir niteliği yoktur arkadaşlar. Bu mesaj bir takım kötü niyetli kişi/kişilerin insanları halk diliyle trollemek amacıyla ortaya attığı bir mesajdır. Bu mesajı paylaşmanız da dolayısıyla hiçbir anlam ifade etmiyor. sorsoyleyelim.com Zaten böyle bir şey gerçek olsa bile siz Facebook'a veya diğer sosyal medyalara üye olurken hiç okumadığınız o kullanım sözleşmesi varya onunla birlikte tüm şartları kabul etmiş oluyorsunuz laugh Dolayısıyla bu spam yazının paylaşılması da bir anlam ifade etmezdi. Eğer spam mesajda denildiği gibi Facebook hesabınız çalındı veya Facebook da paylaşılan şeyleri siz paylaşmadıysanız bunu direkt olarak Facebook şirketinin yetkilileriyle görüşmelisiniz. Adli bir olay varsa eğer bunu da bulunduğunuz yerde ki adli makamlara iletmelisiniz. sorsoyleyelim.com Facebook da bu tarz bir paylaşım yapılmasının akla mantığa sığar hiçbir yeri yok. 

Kısaca özetlemek gerekirse Sosyal medya da eğer bu tarz spam mesajlar görürseniz boşuna paylaşıp da görüntü kirliliği yapmayın laughno

Konuyla ilgili videolu anlatımımız da mevcut isterseniz aşağıdan ilgili videomuzu da izleyebilirsiniz. sorsoyleyelim.com Takipte kalın, esen kalın... 

Videolu anlatım; 

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...