+1 oy
265 gösterim

Facebook mesajlarda görüldü yazısını nasıl gizleriz?

Facebook Messenger de görüldü yazısını nasıl gizleriz? 

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Merhaba,

Facebook da birisiyle mesajlaştığımız ve mesajımıza cevap verilmediği zaman acayip sinir oluruz laugh Tabii bir de Facebook da mesajın görülüp görülmediğini bize bildiren "görüldü" yazısı vardır. Eğer mesajımızı yazdık cevap gelmedi ve üstelik mesajda görüldü yazıyorsa uyuz olmamak elde değil no Mesajlara cevap verdirme sorsoyleyelim.com şansımız yok tabii ki ama en azından bu "görüldü" yazısını gizleme şansımız var arkadaşlar. Böylelikle birisi bize mesaj yazdığında mesajı okusak bile karşı tarafa "görüldü" ibaresi gitmiyor ve kafamız rahat oluyor yes (Sevgili triplerine sonlaugh

Her neyse tabii ki Facebook da bu "görüldü" yazısını gizleyecek bir özellik veya ayar yok. Ama bunu bilgisayarımızın tarayıcısına yükleyeceğimiz bir eklenti ile halledebiliyoruz. Bildiğim kadarıyla sorsoyleyelim.com şimdilik bu eklentiler Google Chrome ve Firefox tarayıcıları için mevcut. İki tarayıcıdan birisini açıp aşağıda ki linklerde verdiğim eklentiyi indirip tarayıcınıza eklemeniz yeterli olacaktır.

Google Chrome tarayıcısı için BURAYA tıklayın.

Firefox tarayıcısı için BURAYA tıklayın.

Konuyla ilgili videolu anlatımımız da mevcut aşağıdan ilgili videomuzu izleyebilrsiniz.

Videolu anlatım > 

Umarım faydalı bir yazı olmuştur..

İyi günler wink

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...