0 oy
1.8k gösterim
Merhaba, sizi youtube üzerinden buldum videolarınız için elinize sağlık öncelikle. Benim instagramım 4-5 gündür ana sayfa yenileme sorunu veriyor ne yaptıysam düzelmedi diğer kısımlarda hiç sorun yok ne yapabilirim ?

1 cevap

0 oy

Instagram ana sayfa yenileme problemi çözümü nedir? 

Sizin gibi Instagram da ana sayfa yenileme sorunu yaşayan bir çok kullanıcı mevcut. Instagram da yaşanan Ana sayfa yenileme sorunu Instagram kaynaklı bir problem olmakla birlikte elbette bu sorunu bir kaç yöntem ile çözmeyi deneyebilirsiniz. Instagram ana sayfa yenilenmiyor diyorsanız; ana sayfa sorunu için aşağıda önerdiğimiz işlemleri deneyebilirsiniz.

Instagram Ana sayfa yenilenmiyor, Instagram ana sayfa sorunu nasıl çözülür?

  • Telefonunuzun ayarlarında ki uygulamalar içerisinden Instagram i bulup Instagram uygulamasının önbelleğini ve verilerini temizleyebilirsiniz.
  • Instagram uygulamasını telefonunuzdan tamamen kaldırıp tekrar kurabilirsiniz.
  • Farklı bir internete bağlanıp sorunun devam edip etmediğini kontrol edebilirsiniz. Örneğin mobil veri kullanıyorsanız WiFi üzerinden bağlanmayı deneyebilirsiniz.
  • Telefonunuzu kapatıp açmayı deneyebilirsiniz.
  • Internetten Instagram in eski versiyonlarından birisini kurup sorunun devam edip etmediğini kontrol edebilirsiniz. Örneğin BURADA ki sitede Android için Instagram in eski versiyonlarını bulabilirsiniz. Internette bunun gibi bir çok site mevcut.

Bu anlattığımız işlemler birer öneri olmakla birlikte Instagram ana sayfa yenileme sorunu çözümü olarak işinize yarayabilir. 

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...