0 oy
1.9k gösterim
QCY T7 Sıfırlama fabrika ayarlarına döndürme işlemi nasıl yapılır?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

QCY T7 nasıl sıfırlanır anlatmaya geçmeden önce daha önceden bağlandığınız bir cihaz var ise o cihazlarla kulaklığınızın bağlantısını kesin. Bunu yapmanız, kulaklıkları sıfırladıktan sonra cihazlarınızla daha kolay eşleştirme yapabilmeniz açısından önemlidir.  Kulaklığınızı daha önceden herhangi bir cihazla eşleştirmediyseniz veya eşleştirdiğiniz cihaza şuanda erişemiyorsanız aşağıda ki adımları uygulamaya geçebilirsiniz.

QCY T7 Sıfırlama adımlarına geçmeden önce konuyla alakalı videolu anlatımımızın olduğunu da hatırlatalım. Eğer aşağıda ki yazılı anlatım ile işlemi gerçekleştiremezseniz, videolu anlatımımız ile uygulamalı olarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

QCY T7 Nasıl Sıfırlanır?

1.Kulaklıkları şarj kutusuna koyun.
2.Şarj kutusunun üzerinde ki butona 3 kez kırmızı ışık yanıp sönene kadar basılı tutun.
3.Parmağınızı çektikten sonra şarj kutusunun kapağını kapatıp 5 saniye kadar bekleyin.
4.Sonrasında şarj kutusunun kapağını açıp, kulaklıkları kullanmaya başlayabilirsiniz.
QCY T7 Sıfırlama fabrika ayarlarına döndürme işlemi gördüğünüz üzere çok basit. Adımları uygularken herhangi bir problem yaşarsanız üstte ki videolu anlatımımız da yer alan işlemleri uygulayabilirsiniz.
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...