0 oy
1.8k gösterim

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Mozilla Firefox internet tarayıcısı da artık varsayılan olarak sitelerde ki reklamları engellemeye başladı. Fakat bazı durumlarda Firefox da ki reklam engelleyiciyi kapatmak veya açmak isteyebiliyoruz. Firefox da reklam engelleyici nasıl kapatılır? nasıl açılır? bu sorularınızı cevaplandıracağım.

Mozilla Firefox da reklam engelleyici nasıl kapatılır?

  1. Bilgisayarınızdan Mozilla Firefox internet tarayıcınızı açın.
  2. Firefox internet tarayıcınızı açtıktan sonra herhangi bir siteye girin. Örneğin Google ye girebilirsiniz.
  3. Herhangi bir siteye girdikten sonra yukarıda ki adres satırının (www yazan kısım) başında ki i ikonuna tıklayın.
  4. Tıkladıktan sonra hemen altına açılan küçük pencerede ki İçerik Engelleme seçeneğinin karşısında ki Standart yazısına tıklayın.
  5. Standart yazısına tıkladıktan sonra ekrana gelen pencereden özel seçeneğini seçin ve özel seçeneğinin altında göreceğiniz Takipçiler ve Çerezler seçeneklerinin karşılarında ki tik işaretlerini kaldırın.
  6. Bu işlemleri yaptıktan sonra Firefox da ki reklam engelleyiciyi kapatmış olacaksınız. 
Mozilla Firefox da reklam engelleyici nasıl açılır?
Firefox da reklam engelleyiciyi açmak için bu sefer yukarıda son adımda seçtiğimiz özel seçeneğinin üzerinde ki standart seçeneğini seçmemiz yeterli olacaktır. Böylelikle Firefox da ki reklam engelleyiciyi açmış olacağız. Takıldığınız veya sorun yaşadığınız bir kısım olursa yorum yazmaktan çekinmeyin. 
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...