0 oy
2.8k gösterim
Arkadaşıma şaka yapmak amacıyla WhatsApp sahte konum atmak istiyorum fakat hangi uygulama ile WhatsApp'tan sahte konum gönderme işlemi yapabilirim bulamadım. Rica etsem önerdiğiniz WhatsApp sahte konum gönderme uygulamasının indirme bağlantısını paylaşabilir misiniz?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Telefonunuzun hangi işletim sistemine sahip olduğu belirtmemişsiniz. Android kullandığınızı varsayıyorum. Google Play Store üzerinde bir çok sahte konum atma uygulaması var. Bu uygulamalar arasından önerdiğimiz WhatsApp sahte konum atma uygulamasını aşağıdan indirebilirsiniz.

WhatsApp Sahte Konum Atma

Aşağıdan indireceğiniz sahte konum gönderme uygulaması ile birlikte kendinizi istediğiniz yerde gösterebiliyorsunuz. Geçtiğimiz günlerde bu uygulamayla WhatsApp'tan sahte konum nasıl atılır detaylı bir videolu anlatım hazırlamıştık. Dilerseniz aşağıda ki videolu anlatım bağlantısından da hazırladığımız videoyu izleyerek WhatsApp sahte konum nasıl atılır? öğrenebilirsiniz. WhatsApp sahte konum atma uygulamasını da buradan indirebilirsiniz. 

WhatsApp sahte konum atma videolu anlatım

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...