0 oy
271 gösterim
Yeni Paycell hesabı açtım uygulamayı görmek için fakat başlangıçta aidat alınacağı yazmıyordu sonra internete yazdığımda aidat alındığını gördüm fakat benim hesabıma kart vb. yok aidat alır mı? Alınırsa da nasıl iptal ettirebilirim? Yaşım 18 den küçük olmasına rağmen kapattırabilir miyim?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Paycell aidat ücreti ile ilgi detayları aşağıda görebilirsiniz. Bu alıntılanan metin Paycell sitesinden alınmış olup; hemen altında ki bağlantıdan da ilgili açıklama metnine erişebilirsiniz.

Her bir Müşteri’nin standard mobil ödeme servislerindenkullanımı yaptığı hattı üzerinden 3 aylık mobil ödeme üyelik bedeli (aidat tutarı) alınmaktadır. Bu ücret 4.99TL’dir.*

Mobil ödeme ile fiziksel ürün satın alan müşteriler ve reklam ödemelerini, mobil ödeme ile yapan müşteriler, Premium statüsünde olup, bu müşterilerden 3 ayda bir premium aidat bedeli alınır. Premium servislerin kullanımı durumunda üyeliğiniz otomatik olarak Premium olarak güncellenecek ve daha önce standart üyelik tipi için üyelik ücreti alındı ise ilgili periyot için yalnız 2TL’lik fark ücreti alınacaktır.
6,99 TL’dir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Bu aidat ücretlerinin alınması için hesabınıza herhangi bir kart tanımlı olması gerekmiyor. Hesabınıza para yüklediğiniz zaman yüklediğiniz paradan bu ücretler kesilir. Paycell hesabınızı kapatmak isterseniz aşağıda ki Paycell hesap kapatma bağlantısında ki sorudan detayları öğrenebilirsiniz.

Paycell hesabımı nasıl kapatabilirim?

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...