0 oy
941 gösterim
Merhaba, kanalınızda Monster Notebook ile ilgili videolara rast geldim. Yaşadığım sorun ile ilgili yardımcı olabileceğinizi düşündüm. Sorunuma yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Yaklaşık bir hafta önce işletim sistemsiz Monster Tulpar T7 V19.4 aldım. Buna Microsoft'un resmi sitesindeki Creation Tool'u kullanarak direk usb ye kurarak Format USB'si hazırladım ve bununla bilgisayara Windows'u kurdum. Driverleri kurdum ve bütün güncelleştirmeleri yaptım. Akabinde Steam Uplay gibi birkaç uygulama yükledim. Sonra herhangi bir uygulamaya çift tıkladığımda sanki aç komutu almamış gibi davrandı veya dondu. Herhangi bir uygulamayı açarken ya da işlem yaparken Microsoft Windows başlığı altında şöyle bir hata alıyorum: Uygulama yanıt vermiyor. Beklerseniz program yeniden yanıt verebilir. Bu işlemi bitirmek istiyor musunuz? İşlemi sonlandır - İptal

Bu sorunu Google'de arattığımda benimle benzer sorunları yaşayan kişiler olmuş ve onlara çözüm önerileri sunulmuş fakat bunların hepsini denedim ama yine sonuç alamadım. İşin garip tarafı bu hatayı sürekli her seferinde almıyorum arada böyle yapıyor bir uygulamayı açtığımda ya hiç tıklamamışım gibi davranıyor ya da açılırken donup yukarıdaki gibi hata veriyor. Yeniden başlatmak zorunda kalıyorum ve bu da çok can sıkıcı olabiliyor.

Sizce sorun ne olabilir? Ne yapılabilir?

Şimdiden teşekkürler...

1 cevap

0 oy
Merhaba, öncelikle yeni bilgisayarınız hayırlı olsun. Bilgisayarınızı sıfır mı aldınız yoksa ikinci el mi? Bunun yanı sıra bilgisayarınızı formatladıktan sonra sürücülerini monsternotebook.com.tr üzerinden mi yüklediniz?
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com
merhabalar bende monster laptop kullanıyorum aynı sorunlar bende de var ürünüm sıfır daha 10 gün bile olmadı acaba çözümünü bulabildiniz mi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...