0 oy
250 gösterim
Android telefon veya tabletimde Twitter video indirme işlemini nasıl yapabilirim? İnternette bir tane program buldum fakat o programla indirince indirdiğim Twitter videosu açılmıyor. Bildiğiniz kolay ve ücretsiz Twitter video indirme yöntemi var mı?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Android telefon veya tabletinizde kullanabileceğiniz bir çok Twitter video indirme yöntemi mevcut. Fakat dediğiniz üzere bir çoğunda indirdiğiniz videolar açılmayabiliyor veya Twitter'dan video indirmek için çok fazla uğraşmanız gerekebiliyor. Google Play Store üzerinde de bir çok Twitter video downloader programı mevcut fakat bir çoğu neredeyse reklamlardan açılmayacak düzeyde :) Bu konuyla alakalı uygulamalı bir anlatım videosu hazırlamıştık aşağıda ki görsele tıklayarak uygulamalı bir şekilde Twitter'dan kolayca video indirebilirsiniz.

Üstte ki görsele tıklayarak Twitter'dan video indirme işlemini uygulamalı olarak görüp öğrenebileceğiniz gibi aşağıda ki adımları da uygulayarak kolayca Twitter video indirme işlemini yapabilirsiniz. Bu yöntemle aynı zamanda Twitter videolarını gif olarak kaydetme olanağınız da mevcut. Lafı fazla uzatmadan isterseniz hemen anlatımımıza geçelim.

Twitter Video İndirme Nasıl Yapılır?

  1. Öncelikle BURAYA tıklayarak Twitter video indirme programını telefonunuza veya tabletinize kurun.
  2. Programı cihazınıza kurduktan sonra programı açarak gerekli izinleri kabul edin.
  3. Sonrasında programı kapatıp indirmek istediğiniz Twitter videosunu Twitter üzerinde açın.
  4. Twitter videosunun sağ alt köşesinde ki videoyu paylaşma ikonuna dokunun.
  5. Paylaşma seçenekleri arasından az önce kurmuş olduğunuz Twitter video indirme programını seçin.
  6. İndireceğiniz video karşınıza gelince videoyu hangi türde indirmek istediğinizi seçin. MP4 veya GIF olarak seçim yapabilirsiniz.

Bu adımlarla kolayca Twitter video indirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İşlemler sırasında herhangi bir noktada problem yaşarsanız üstte ki videolu anlatım görseline tıklayarak hazırlamış olduğumuz videolu anlatımımızı izleyebilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...