0 oy
460 gösterim

Merhaba, benim daha önce bir sitem vardı ancak şuan o siteye erişimim yok. Adsense ye her girdiğimde bu uyarı ile karşılaşıyorum. Uğraştım fakat sorunu çözemedim. Bir şekilde Youtube ile olan bağlantı da kopmuş ve orada "para kazanma sekmeniz devre dışı bırakıldı" yazıyor. Bana bir çözüm yolu gösterirseniz sevinirim kafam çok karıştı. 

4 Cevap

0 oy

AdSense'i kullanmak için gidermeniz gereken sorunlar var

İlgili ekrandan AdSense için farklı bir site kullanmak istiyorum ve bunun tek AdSense hesabım olduğunu doğruluyorum seçeneğini seçerek işlem yapmayı denediniz mi? Denediyseniz bu adımda ne gibi bir sorunla karşılaştınız?

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com
0 oy
Onu tıklayarak denedim ancak yine sitenizde kodu bulamadık diyerek 1 gün olmadan tekrar bu hata karşılıyor beni. Zaten siteyi ekleme gibi bir durum yapamam çünkü site kapatıldı. Zaten domaini de yok kapatamıyorum bunu. Hala YouTube de devre dışı. Adsense yardım forumuna da yazdım ancak kimse yardım etmedi. Benim gibi bu sorunu yaşayan bir kaç kişi bulunmakta. Eğer ki sorunumu çözerseniz; çok büyük sevaba girersiniz.
0 oy

3 gün geçti bir şey bulabildiniz mi? Sabırsızlıkla bekliyoruz. Lütfen buldum diyin frown

0 oy
Adsense destek ekibiyle iletişime geçerek sorunu çözebilirsiniz. Forum üzerinden iletişim kuramadıysanız mail üzerinden iletişim kurmayı deneyebilirsiniz.
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
1 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...