0 oy
371 gösterim

Facebook da gece modunu programsız olarak nasıl aktif edebilirim? Bildiğim kadarıyla şuanda Facebook da bu özellik yok ama bir şekilde programsız olarak gece modunda Facebook'u kullanamaz mıyız?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Programsız  Facebook da gece modu nasıl aktif edilir? Facebook da gece modu özelliği nasıl etkinleştirilir?

Sizin de dediğiniz üzere şuanda Facebook da gece modu özelliği bulunmamaktadır. Bir çok kişi harici programlar kullanarak Facebook da gece modunu aktif etmeye çalışıyorlar. Fakat yine de Facebook da gece modunu programsız olarak kullanmanın bir yolu mevcut. Facebook da gece modu özelliğini kullanabilmek için aşağıda ki işlemleri uygulamanız yeterli.

  1. Öncelikle Android telefonunuzda yer alan gece modu özelliğini aktif etmeniz gerekiyor. Android de gece modu özelliğinin nasıl aktif edilebildiğine aşağıda ki videomuzdan bakabilirsiniz.  
  2. Android telefonunuzda gece modunu aktif ettikten sonra telefonunuzun kendi internet tarayıcısını açın.
  3. Telefonunuzun kendi internet tarayıcısını açtıktan sonra BURAYA tıklayarak Facebook mobil adresine giriş yapın.
  4. Işlem bu kadar. Facebook mobil'e giriş yaptıktan sonra aşağıda ekran görüntüsünde ki gibi Facebook'u gece modunda kullanabileceksiniz. 

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...