0 oy
8.4k gösterim
Pubg Mobile de tırmanma tuşunu aktif etmeyi nasıl yapabilirim? Arkadaşım bir ekran görüntüsü attı. Attığını ekran görüntüsünde Pubg Mobile tırmanma tuşu vardı fakat bende tırmanma tuşu yok. Pubg Mobile tırmanma tuşu açma veya Pubg Mobile tırmanma tuşu kapatma nasıl yapılır?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Pubg Mobile tırmanma tuşu nedir? Ne işe yarar?

Pubg Mobile de oyun deneyimini arttırmak için oyunda zıplama tuşunda yer alan tırmanma özelliğini birbirinden ayırarak tırmanma için ayrı bir tuş ekleyebiliyorsunuz. Normalde zıplama tuşuna bastığınızda tırmanılacak bir yerdeyseniz otomatik olarak tırmanıyorsunuz fakat tırmanma tuşunu aktif ederseniz zıplama tuşuna bastığınızda artık sadece zıplayacak tırmanamayacaksınız. Tırmanmak istediğinizde Pubg Mobile tırmanma tuşu nu kullanacaksınız.

Pubg Mobile tırmanma tuşu açma

Pubg Mobile de tırmanma tuşunu aktif etmek için yapmanız gereken işlemler çok basit. Aşağıda sıraladığımız işlemleri yaparak Pubg Mobile tırmanma tuşu aktif etme yi yapabilirsiniz.

  • Pubg Mobile'yi açın.
  • Oyunu açtıktan sonra sağ alt köşede ki ayarlar ikonuna dokunun.
  • Ayarlar ekranı açılınca bu ekrandan Genel sekmesine gelin.
  • Genel sekmesinden Atla/Tırman seçeneğini bulun.
  • Atla/Tırman seçeneğini bulunca Pubg Mobile tırmanma tuşu gösterme için hemen yanında ki Ayır seçeneğini seçin.
  • Ayır seçeneğini seçtikten sonra ayarlar ekranını kapatabilirsiniz.
  • İşlem bu kadar.

Böylelikle başarıyla Pubg Mobile tırmanma tuşunu aktif etmeyi yapmış oluyorsunuz. Pubg Mobile de tırmanma tuşunu tekrar birleştirmek ve tırmanma tuşunu gizlemek için Ayarlarda ki Atla/Tırman seçeneğini birleştir olarak seçmeniz yeterli olacaktır.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
0 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...