0 oy
21.4k gösterim
Bugün marketten Golf Roko dondurma aldım. Dondurmadan bir kod çıktı. Bu kodu nasıl kullanabilirim? Bu kodu kullanarak nasıl UC alabilirim?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Golf Roko dondurma şifresi ne işe yarar? Roko dondurmadan çıkan şifre nasıl kullanılır?

Bu sorunun videolu anlatımı mevcut. Dilerseniz altta ki resime tıklayarak videolu anlatımı izleyebilirsiniz. 

Marketten aldığınız dondurmadan çıkan kodu direkt olarak PUBG Mobile de UC almak için kullanamıyorsunuz. Dondurmadan çıkan kod ile öncelikle PUBG Mobile UC kodu almak gerekiyor. Golf Roko dondurma şifresini aşağıda ki işlemleri uygulayarak kullanabilirsiniz.

  • Öncelikle BURAYA tıklayarak rokoilekazan.com adresine gidin.
  • Roko ile kazan sayfasına giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan AD, SOYAD, TELEFON, E-POSTA, ÇUBUKTAKİ KOD alanlarını doldurun. 
  • ÇUBUKTAKİ KOD kısmına dondurmadan çıkan şifreyi yazmalısınız.
  • Bu alanları doldurduktan sonra hemen altında Katılım Koşulları'nı okudum, onaylıyorum. seçeneğini işaretleyin.
  • Daha sonra altta ki Kampanyalardan haberdar olmak için Golf Dondurma’dan ticari elektronik ileti almak istiyorum. Kişisel Bilgilerin Korunması ve Gizlilik Politikası'nı okudum, kabul ediyorum. seçeneğini işaretleyin.
  • Bu iki seçeneği işaretleyin. Bu seçeneklerin altında ki ben robot değilim seçeneğine tıklayın. 
  • Son olarak en altta ki hediyeni al seçeneğine tıklayın. Buraya tıkladıktan sonra PUBG Mobile UC kodunuz karşınıza gelecektir. Bu çıkan kodu KESİNLİKLE bir yere not alın. Kodunuzu not aldıktan sonra aşağıda resime tıklayarak PUBG Mobile UC kodunu nasıl kullanabileceğinizi anlattığımız videomuzu izleyebilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...