+1 oy
722 gösterim

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Merhaba,

Tapatalk uygulaması bir den çok forum sitesini takip eden kişiler için vazgeçilmez sayılabilecek uygulamalardan birisidir. Bu uygulama sayesinde tüm forumlardan sorsoyleyelim.com gelen bildirimleri tek bir çatı altında görebiliyorsunuz. Haliyle bu da insan için büyük bir kolaylık sağlıyor. Tabii tek bir forumu takip ediyorsanız Tapatalk uygulamasını kullanmanıza sorsoyleyelim.com gerek yok diyebiliriz. Tapatalk uygulamasının diğer bir kolaylığı ise eğer takip ettiğiniz forumun mobil versiyonu yoksa o forumu mobil olarak telefonda gezmenizi sağlar. Artık hemen hemen her sitenin sorsoyleyelim.com bir mobil versiyonu olduğu için Tapatalk uygulamasının bu özelliği pek ön planda değil ama tabii yine de insanlar için kolaylık sağladığı kesin. 

Tapatalk uygulaması hakkında size vereceğim bilgiler bu kadar. Umarım kafanızda ki soru işaretlerini kaldırabilmişimdir. 

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Eğer sizinde sorsoyleyelim.com aklınıza takılan herhangi bir soru olursa sitemiz üzerinden sorabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyacağımızdan emin olabilirsinicheeky

Faydalı bir yazı olması dileğiyle..

İyi günler yes

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...