0 oy
197 gösterim

Bilgisayarımda Groove Müzik adında bir uygulama var. Bilgisayarımda ki Groove Müzik adlı bu uygulamayı nasıl kaldırabilirim? İnternette bir kaç kodla kaldırabileceğimizden bahsetmişler fakat bende bu kodlar işe yaramadı ve Groove Müzik uygulamasını kaldıramadım. Bilgisayarımdan Groove Müzik uygulamasını kaldırmak için ne yapmalıyım?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Bilgisayarımda ki Groove Müzik uygulamasını nasıl kaldırabilirim? Groove Müzik uygulaması silinmeme sorunu nasıl çözülür?

Bilgisayarınızda ki Groove Müzik uygulamasını silmek için dediğiniz üzere internette PowerShell ekranından kodla silme işlemleri mevcut fakat sizin de dediğiniz üzere bazen bu işlemler işe yaramayabiliyor. Bizde bu sorunu farkedip konuyla alakalı videolu anlatım hazırlamıştık. Zahmetsizce bilgisayarınızdan Groove Müzik uygulamasını nasıl kaldırabileceğinizi videolu anlatımımızda uygulamalı olarak gösterdik. Groove Müzik uygulaması kaldırma adlı videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz. 

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...