+1 oy
71 gösterim

Facebook üzerinde ki videoları telefonumdan nasıl indirebilirim?

Facebooktan video indirme

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Merhaba,

Facebook videolarını telefonunuzdan indirmek oldukça basit. Eğer android bir telefon kullanıyorsanız Google Play Store'ye girip arama kısmına "Facebook için video indirici" yazmanız yeterli. Hiç yazmayla aramayla uğraşmak istemiyorsanız direkt olarak BURAYA tıklayarak da programın sayfasına gidebilirsiniz. sorsoyleyelim.com Programın kullanımı oldukça basit. Telefonunuza kurup direkt olarak videolarınızı indirmeye başlayabilirsiniz.

Programsız olarak da videoları indirebilmeniz mümkün. İlk önce telefonunuzun tarayıcısından Facebook'a girin. Yalnız dikkat edin telefonunuzun tarayıcısından gireceksiniz Facebook'a. Facebook uygulamasından giriş yapmayın. sorsoyleyelim.com Tarayıcınızdan Facebook'a girdikten sonra hangi videoyu indirmek istiyorsanız onun sayfasına gidin. Videonun sayfasını açtığınız zaman yukarıda ki adres satırında "www.facebook.com/video.php?=...." şeklinde bir adres yazıyor olması gerekiyor. Bu adresin başında ki www yazan yeri silip "m" yazın. Yani yazdığımız video adresi şu şekilde olacak "m.facebook.com/video.php?=...." . Daha sonra bu adresi açtığınız zaman tekrardan video ekrana gelmesi lazım. sorsoyleyelim.com Ekrana video geldikten sonra videoya tıklayıp "Videoyu kaydet" diyin. Direkt olarak videonuz indirilmeye başlaması gerekiyor smiley

Videolu anlatım; 

Faydalı bir yazı olması dileğiyle..

İyi günler..

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...