0 oy
629 gösterim

Facebook hesabıma en son giriş yapılan yeri görne şansımız var mı?

Facebook hesabına en son nereden giriş yapıldığını görme

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Facebook hesabıma nereden ve ne zaman giriş yapıldığını nasıl görebilirim?

Facebook hesabınıza nereden ve ne zaman giriş yapıldığını görmeniz mümkün aşağıda ki işlemleri uygulayarak bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan Facebook hesabınıza giriş yapanları görebiliyorsunuz. Öncelikle Facebook hesabınıza giriş yapanları bilgisayarınızdan nasıl görebileceğinizi anlatacağım. Daha sonra da telefonunuzdan nasıl görebileceğinizi anlatacağım.

Bilgisayardan Facebook hesabına giriş yapılan yer ve zamanı nasıl görülür?

  1. BURAYA tıklayarak Facebook sayfasını açıp hesabınıza giriş yapın.
  2. Facebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra yine BURAYA tıklayarak Facebook hesabınıza giriş yapılan yerleri görebildiğiniz Güvenlik ve Giriş sayfasını açın.
  3. Güvenlik ve Giriş sayfasını açtıktan sonra ekranınıza Giriş Yaptığın Yerler şeklinde hesabınıza giriş yapılan yerler ve zamanı görünecektir.
  4. Buradan tanımadığınız bir oturumu sonlandırmak isterseniz tanımadığınız kaydın sağında ki üç noktaya tıklayıp çıkış yap demeniz yeterli olacaktır.
Telefondan Facebook hesabına giriş yapılan yer ve zamanı nasıl görülür?
Telefondan Facebook hesabınıza giriş yapılan yeri ve zamanını nasıl görebileceğinizle ilgili videolu anlatım hazırladık. Aşağıda ki videoyu izleyerek Facebook hesabınıza giriş yapılan yeri ve zamanını telefonunuzdan görebilirsiniz.
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
11 Haziran 2020 misafir sordu
0 oy
1 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...