0 oy
739 gösterim

Firefox internet tarayıcımdan https://web.skype.com adresine girmek istediğimde  Browser not supported Use Microsoft Edge or Google Chrome to access Skype for Web experience.  Alternatively, download Skype on your desktop computer şeklinde bir hatayla karşılaşıyorum ve Skype Web sayfasını Firefox da açamıyorum. Skype Web sayfasını Firefox da nasıl açabilirim?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Mozilla Firefox internet tarayıcınızda Skype Web https://web.skype.com/ sayfasına girmeye çalıştığınızda Browser not supported Use Microsoft Edge or Google Chrome to access Skype for Web experience.  Alternatively, download Skype on your desktop computer şeklinde bir hatayla karşılaşmanızın nedeni Firefox'un Skype Web'i desteklememesinden kaynaklanıyor. 

Firefox Skype Web Browser Not Supported Sorunu Nasıl Çözülür?

  1. Firefox internet tarayıcınızı açın.
  2. Firefox internet tarayıcınızı açtıktan sonra buraya tıklayarak bu Firefox eklentisini Firefox tarayıcınıza ekleyin.
  3. Skype Web için bu Firefox eklentisini indirip ekledikten sonra BURAYA tıklayarak Skype Web adresine gidin.
  4. Skype Web sayfasına girdikten sonra dediğiniz üzere ekranınıza browser not supported şeklinde bir hata gelecektir. Bu hata geldikten sonra az önce tarayıcımıza eklemiş olduğumuz eklentinin simgesinin üzerine tıklayıp alttan Google Chrome ikonuna tıklayıp daha sonra da sağ alt köşesinde ki Yenileme butonuna tıklayalım. Aşağıda resimde ki gibi sırasıyla anlattığım yerlere tıklayalım.
  5. Yenileme butonuna tıkladığınızda sayfanız yenilecek ve artık Firefox da Skype Web adresine girebiliyor olacaksınız. İşlemimiz bu kadar. Eğer takıldığınız veya sormak istediğiniz bir şey olursa yorum yazmaktan çekinmeyin.
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...