0 oy
1.0k gösterim

Windows 10 işletim sistemli bilgisayarımda Apex Legends durduk yerde hata vermeden çöküyor. Apex Legends çökme sorununu nasıl çözebilirim?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Windows 10 da Apex Legends hata vermeden çökme sorunu çözümü için aşağıda ki işlemleri uygulayabilirsiniz. Apex Legends Windows 10 çökme sorunu çözümü nedir?

  1. Öncelikle bilgisayarınızda ki ekran kartı sürücünüzün driverini güncelleyin. Ekran kartınız NVIDIA ise aşağıda ki videodan NVIDIA ekran kartlarının sürücüsünün nasıl güncellenebildiğine bakabilirsiniz.
  2. Bilgisayarınızda ki bütün Windows güncelleştirmelerini yaptığınızdan emin olun. 
  3. Bilgisayarınızda güncel DirectX sürümünü kurun. BURAYA tıklayarak güncel DirectX sürümünü indirebilirsiniz.
  4. Son olarak bazı kullanıcılar bu sorunu Windows 10 da oyun modunu etkinleştirerek çözdüklerini belirtmişler. Sizde Windows 10 da oyun modunu aktif edip sorununuzun çözülüp çözülmediğini kontrol edebilirsiniz. Windows 10 da oyun modunu aktif etmek için Windows ve G tuşlarına aynı anda basıp ekrandan oyun modu butonuna tıklamanız yeterli.
Bu işlemleri uygulayarak Apex Legends Windows 10 çökme sorununu gidermeyi deneyebilirsiniz. Takıldığınız veya sorun yaşadığınız bir adım olursa yorum yazmaktan çekinmeyin. Kolay gelsin
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...