0 oy
1.2k gösterim

Ücretsiz 3 TL Google Play kredisi kazanma nasıl oluyor?
Size özel 3 TL Google Play kredisi kazanma nasıl yapılır?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Google Play'in bugün bazı kullanıcılara sunduğu ücretsiz 3 TL Google Play kredisini kazanmak için yapmanız gerekenler neler? Ücretsiz 3 TL Google Play kredisi kazanma nasıl yapılır? 

Google Playden bu krediyi kazanmak için yapmanız gereken neler? Telefonunuza aşağıda resimde ki bildirim geldiği zaman Google Play den ücretsiz kredi kazanmak için bildirimin altında ki şimdi kullan butonuna dokumanız yeterli. Bildirim size gelmediyse alt kısımda ki işlemleri uygulayabilirsiniz.

Size özel 3 TL Google Play kredisi bildirimi size gelmediyse ne yapabilirsiniz?

  1. Öncelikle telefonunuzdan veya tabletinizden Google Play Store uygulamasını açın.
  2. Google Play Store uygulamasını açtıktan sonra sol üst taraftaki üç çizgiye dokunun.
  3. Daha sonra açılan kısımdan bildirimler seçeneğine dokunun.
  4. Eğer Google size ücretsiz 3 TL Google Play kredisi hediye ettiyse bunun bildirimini aşağıda ki resimde ki gibi görebilirsiniz.
  5. Bildirimler kısmında üstte resimde ki şekilde bildirimi görebiliyorsanız buradan şimdi kullan demeniz yeterli olacaktır.

Şimdi kullan butonuna dokunduğunuz da aşağıda ki ekranla karşılaşacaksınız. Bu işlemden sonra artık Google Play de kullanabileceğimiz 3 TL hesabımıza tanımlanmış oluyor.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...