0 oy
1.1k gösterim

Apex legends oyununu hepimiz biliyoruz uzun süre uğraşıp oyunu indirdim kurdum bir hevesle açtım ve bu hatayla karşılaştım nasıl çözebilirim ? (başka bir bilgisayardada denedim ancak aynı hatayı alıyorum kafayı yicem) Apex Legends Unsupported CPU - CPU does not have SSSE 3 (Supplemental SSE 3 Instructions) hatası

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Apex Legends CPU does not have SSSE 3 (Supplemental SSE 3 Instructions) hatası çözümü nedir?

Apex Legends de karşılaştığınız bu hatada işlemcinizin SSE 3 teknolojisini desteklemediğini belirtiyor. İşlemciniz bu teknolojiyi desteklemediğinden dolayı oyunu oynayamıyor ve bu hatayla karşılaşıyorsunuz. Bu hatanın iki olası çözümü olabilir. Ya oyun geliştiricileri SSE 3 teknolojisini desteklemeyen işlemciler için yeni bir güncelleme yayınlayarak bu sorunu çözecekler ya da işlemcinizi SSE 3 teknolojisini destekleyen bir işlemci ile değiştireceksiniz. Peki SSE Nedir? SSE, açılımı Streaming SIMD Extensions olan Intel'in 1999'da sunduğu tek komutla birden çok veriyi işlemeye yarayan bir teknolojidir. SSE 3 de bunun bir varyasyonu diyebiliriz. İşlemciniz AMD Phenom mu? AMD Phenom ise Apex Legends AMD Phenom işlemcileri desteklemediğini üzülerek belirtelim.

Apex Legends AMD Phenom işlemciler için daha detaylı bilgi için bu bağlantıda ki soruya bakabilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...