0 oy
648 gösterim
Bilgisayarımda ki tüm dosyalarımın uzantısı uudjvu oldu bu dosyalarımın şifresini nasıl çözebilirim? uudjvu virüsünü nasıl bilgisayarımdan silebilirim?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Öncelikle geçmiş olsun. Bilgisayarınıza STOP fidye virüsü bulaşmış. uudjvu fidye virüsünün şifrelediği dosyaları kurtarmak için şuan tam net bir çözüm yok. Fakat daha önceden açıklanmış ve bazı kişilerde işe yarayan bir yöntem var dilerseniz aşağıda ki linkten sizde de işe yarayıp yaramayacağını kontrol edebilirsiniz. Virüsün şifrelediği dosyaları çözmeye çalışmadan önce bilgisayarınızdan virüsü sildiğinizden emin olunuz. Bilgisayarınızdan virüsü tamamen silmek için bilgisayarınızda Malwarebytes virüs programıyla tarama yaptırın. Malwarebytes programının nasıl kullanılacağını bilmiyorsanız aşağıda ki videoyu izleyebilirsiniz. Malwarebytes programı virüsü tamamen silecektir. Virüsü tamamen sildikten sonra aşağıda ki bağlantıdan dosyalarınızı kurtarmaya çalışabilirsiniz. Az önce dediğim gibi bu yöntem şuanda herkeste işe yaramıyor bazı kişilerde işe yarıyor. Sizde de işe yarayabilir. 

MalwareBytes virüs programı nasıl kullanılır?

uudjvu uzantılı dosyaların şifresini çözmeye çalışmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...