0 oy
529 gösterim
Bilgisayarımda durduk yere Bellek Azaldı ve Powershell.exe çalışmayı durdurdu hatasını vermeye başladı. Ayrıca bilgisayar normalde kasmıyordu fakat şuan bariz bir şekilde kasıyor. Bellek Azaldı ve Powershell.exe çalışmayı durdurdu sorununu nasıl çözebilirim

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Bilgisayarın durduk yere Bellek Azaldı ve Powershell.exe çalışmayı durdurdu hatasını vermesi biraz garip geldi bana. Çünkü bilgisayarın normalde arkaplanda kendisi Powershell.exe dosyasını çalıştırmaz. Hadi çalıştırdı diyelim belleği dolduracak kadar kullanacağını düşünmüyorum. Büyük ihtimalle virüs var diye tahmin ediyorum. Bilgisayarınızda virüs taraması yaptırın. Virüs taraması yaptırdıktan sonra büyük ihtimalle sorununuz çözülecektir. Virüs taraması için bilgisayarınızda iki tane program kullanmanızı öneriyorum. Normal virüsler için Avast programıyla Malwareler içinse Malwarebytes programını indirip tarama yaptırmanızı rica ediyorum. Aşağıya indirme linklerini bırakıyorum girip indirebilirsiniz. Malwarebytes programının kurulumu ve virüs taraması yaptırmayla ilgili videomuz var uygulamalı aşağıdan onu da izleyebilirsiniz.

Avast indirmek için tıklayın

Malwarebytes indirmek için tıklayın

MalwareBytes kurulumu ve tarama yaptırılması videolu anlatım

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...